• Milé žiačky, milí žiaci,

• radi by sme Vám predstavili jednu skvelú novinku!

Naša škola si nechala vytvoriť svoju vlastnú kolekciu oblečenia, ktorej náhľad vidíte nižšie a ktorú je možné si aktuálne zaobstarať v našom eshope tu: https://www.kraloveskoly.cz/gymmrssam/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 12.3. 2022. Nasledujúci deň sa eshop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť ten svoj kúsok zo školskej kolekcie:)

Dúfame, že z nej budete mať rovnakú radosť ako máme my!

S pozdravom,

Váš Školský parlament

• Milé žiačky, milí žiaci,

• sviatok zamilovaných sa blíži a vy máte jedinečnú príležitosť prejaviť svoje city vašim kamošom a kamoškám, tajným láskam, poprípade obľúbeným profesorom a profesorkám.V pondelok bude pre vás pri ping-pongových stoloch pripravený valentínsky box, do ktorého môžete vaše odkazy hádzať až do utorňajšieho rána. Listy budú rozdané ešte v ten deň.

S láskou, Váš školský parlament