• Oznamy ŠJ

• Oznam pre stravníkov

• Vážení rodičia,

aby sa Vaše deti mohli stravovať v našej školskej jedálni, dovolím si spísať zopár dôležitých informácií:

1. Je potrebné podať prihlášku na stravovanie do školskej jedálne. Prihláška je na stránke školy v sekcii Školská jedáleň.
            2. Navštíviť vedúcu ŠJ, ktorá Vám po zaplatení zálohy za čip vo výške 5 €, vydá čip, poskytne Vám informácie – prihlasovacie údaje, heslo ako sa prihlásiť do aplikácie strava.cz
            3. Ak už má Vaše dieťa čip z minulého  roka , prihlášku je potrebné podať tiež, na základe ktorej Vaše dieťa odblokujem a prihlásim na obedy odo dňa, ktorý uvediete na prihláške
            4. Zaplatíte potrebný poplatok na obedy .
            5. Ak má vaše dieťa nárok na dotáciu, je tiež potrebné zaplatiť sumu vo výške 40 €, ktorá bude ako istina, ak Vaše dieťa nesplní podmienky , t.j. nezúčastní sa vyučovania a neodoberie si obed osobne. Pretože v tomto prípade stravu hradíte vy, rovnako ako v prípade, ak neodhlásite dieťa z obeda. Ak Vaše dieťa ochorie večer, treba ráno zavolať. Vždy sa dá dohodnúť na riešení.
            6. Pri dotovaných deťoch platíte režijné náklady vo výške 0,30 €. Dotácia sa vzťahuje iba na potraviny v danom finančnom pásme, čo je 1,90 €
            7. Rozdiel vo výške dotácie a cene potravín bude použitý na skvalitnenie stravy /napr. ovocie navyše k obedu/ alebo na skvalitnenie kultúry stravovania v zariadení školského stravovania.
            8. Poplatok za obedy je potrebné poslať do 25. dňa v mesiaci vopred a to z dôvodu, aby Vaše dieťa bolo prihlásené na ďalší mesiac.
            9. Vždy, keď príde platba, dieťa na obedy prihlásim automaticky, ale vždy iba na aktuálny mesiac.
            10. Je vašou povinnosťou, ak chcete, aby dieťa obed dostalo, aby ste si skontrolovali v aplikácii, či je na obed prihlásené .
            11. Ak dieťa nebude prihlásené na obed,  obed vydaný nebude.
            12. Taktiež, ak neodhlásite obed, budete ho musieť zaplatiť.

Ak ste niečomu neporozumeli, môžete ma kedykoľvek kontaktovať na kinska.zuzana@zupa-tt.sk

a veľmi rada Vám všetko vysvetlím.

Ďakujem za spoluprácu a verím, že Vaše deti budú spokojné a budú s radosťou navštevovať naše stravovacie zariadenia.

S pozdravom

Kinská Zuzana, vedúca  ŠJ