• Blog školského psychológa

• Čo prispieva k duševnému zdraviu?

• 10.10.2019 11:59
          • Žijeme v časoch kedy má životná rovnováha, duševné zdravie stále väčší a väčší význam. Vieme čo prispieva k duševnému zdraviu? Ako sa o neho starať? 10. október je Svetovým dňom duševného zdravia a preto sa o téme hovorí v tento deň viac. No nemali by sme len vtedy. Zdravie si musíme vážiť a starať sa o neho neustále ako o najcennejší poklad.
          • Ako sa máš?

• 03.10.2019 11:15
          • Ako sa máš? je možno najbanálnejšia otázka na svete. Možno je zároveň tá najdôležitejšia.
          • Mentálne zdravie - Zdravie je viac ako len neprítomnosť choroby

• 25.09.2019 12:56
          • K tomu, aby sme dokázali žiť plnohodnotný, zmysluplný život potrebujeme viac, ako len nebyť chorý. Mentálne zdravie detí a mládeže sa stalo za posledné roky veľmi horúcou témou.Svoju úlohu ako školský psychológ vidím predovšetkým v podpore a práci na tom, čo robí človeka zdravím, šťastným a čo mu pomôže viesť vyrovnaný kvalitný život.