• Blog školského psychológa

• Výsledky dotazníka 2018/2019 GMRŠ pre žiakov školy

• 18.12.2019 20:47
        • V školskom roku 2018/2019 sme po štvrtýkrát pristúpili k realizácii školského dotazníka. Jeho cieľom je získavanie spätnej väzby o fungovaní rôznych oblastí školy, mapovanie jednotlivých oblastí života školy , vedenie dialógu so žiakmi školy. Posledný dotazník obsahuje aj novú časť, oblasť osobnostného rozvoja žiakov a tému šikany.  Delí sa na nasledovné časti:

a) Indikátory osobnostného rozvoja žiakov (psychická stabilita a zdravý osobnostný rozvoj dospievajúcich)
          b) Materiálno technické vybavenie školy a s tým spojené témy (estetika, čistota)
          c) Osobnosť učiteľov a výchovno-vzdelávací proces
          d) Jedáleň
          e) Školský poriadok (efektivita) a vzťahy
          f) Šikana a preventívne aktivity
          g) Voľné vyjadrenia k fungovaniu školy (návrhy, nápady)

Prečítajte si komplexnú správu a zistite, či sú deti našej školy šťastné, aké hodnoty vyznávajú alebo v akých oblastiach fungovania školy došlo k zmenám oproti poslednému dotazníku z roku 2016/2017.