Výsledky súťaží

2016/2017

PRIMA A

Jandáčková Margaréta

  • 1. miesto v okresnom kole matematickej olympiády (kategória Z6)

 

Jenčuš Jakub

  • 2. miesto v okresnom kole matematickej olympiády (kategória Z6)
  • titul dvojnásobný TopExpert (11.miesto v téme Svetobežník)

 

Šimurdová Alica

  • 1. miesto v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín

 

Šuňal Samuel

  • 1. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

 

Lengyelová Lea

  • 2. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

 

SEKUNDA A

Bodnárová Romana

  • úspešný riešiteľ súťaže MAKS (3. miesto v kraji)
  • 3. miesto v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín

 

Druska Oliver

  • 13. miesto v krajskom kole a 45. miesto v celoštátnom kole IQ olympiády

 

Juráčiková Daniela

  • 2. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády
  • 3. miesto v krajskom kole dejepisnej olympiády

 

Kubíčková Lea

  • 3. miesto v okresnom kole Pytagoriády P7
  • úspešný riešiteľ súťaže MAKS (3.miesto v kraji)
  • 1. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády
  • 1. miesto v krajskom kole dejepisnej olympiády

 

Kapalla Samuel Gorazd

  • titul dvojnásobný TOPEXPERT (18. miesto v téme Mozgolamy celoštátne)

 

Maniačková Anna

  • 3. miesto v okresnom kole Pytagoriády P7

 

Nagy Peter

  • úspešný riešiteľ súťaže MAKS (1. miesto v kraji)

 

Nagy Tomáš

  • úspešný riešiteľ súťaže MAKS (1. miesto v kraji)
  • 5. miesto v okresnom kole matematickej olympiády (kategória Z7)

 

TERCIA A

  Hudecová Natália   

  • 2. miesto v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín

 

Bognárová Cintia

  • 4. miesto v krajskom kole súťaže Mladý záchranár CO

 

Gombárová Patrícia

  • 4. miesto v krajskom kole súťaže Mladý záchranár CO

 

Roľko Viktor 

  • 4. miesto v krajskom kole súťaže Mladý záchranár CO
  • titul dvojnásobný TOPEXPERT (18.miesto v téme Dejiny, udalosti, umenie celoštátne)

 

Nagyová Slávka

  • 1. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

 

Čierňavová Rebeka

  • 2. miesto v krajskom kole a účasť v celoštátnom kole súťaže Mladý záchranár CO

 

Gyurcsi Adam

  • 2. miesto v krajskom kole a účasť v celoštátnom kole súťaže Mladý záchranár CO

 

Kvarda Viktor

  • 2. miesto v krajskom kole a účasť v celoštátnom kole súťaže Mladý záchranár CO

 

Valentovičová Sofia Mária

  • 2. miesto v krajskom kole a účasť v celoštátnom kole súťaže Mladý záchranár CO

 

KVARTA A

Benkeová Alexandra

  • úspešný riešiteľ súťaže EXPERT (20. miesto v téme Mozgolamy  celoštátne)

 

Borgulová Katarína

  • úspešný riešiteľ súťaže MAKS (4. miesto v kraji)
  • 1. miesto v okresnom kole matematickej olympiády (kategória Z9)
  • 7. miesto v krajskom kole matematickej olympiády (kategória Z9)
  • 2. miesto v okresnom kole biologickej olympiády (kategória C)
  • 6. miesto v krajskom kole biologickej olympiády (kategória C)
  • 1. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády
  • 1. miesto v okresnom kole a úspešný riešiteľ v celoštátnom kole dejepisnej olympiády

 

Bukor Oliver

  • úspešný riešiteľ súťaže EXPERT (7. miesto v téme Do you speak English ?  celoštátne)
  • titul Školský šampión a úspešný riešiteľ súťaže Matematický klokan
  • 1. miesto v krajskom kole olympiády v anglickom jazyku (kategória 1B)
  • 8. miesto v celoštátnom kole olympiády v anglickom jazyku (kategória 1B)
  • 1. miesto v okresnom kole matematickej olympiády (kategória Z9)
  • 3. miesto v krajskom kole matematickej olympiády (kategória Z9)
  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

Jašeková Ema

  • reprezentácia školy v krajskom  kole IQ olympiády

 

Gáborová Tatiana

  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Koleková Klaudia

  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Matulová Alexandra

  • 6. miesto v okresnom kole biologickej olympiády (kategória C)

 

Sármány Zoltán

  • reprezentácia školy v krajskom  kole IQ olympiády
  • 4. miesto v krajskom kole súťaže Mladý záchranár CO
  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Szabová Kristína

  • 3. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

 

KVINTA A

Betušová Barbara

  • 5.miesto v krajskom kole matematickej olympiády (kategória C)
  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu
  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

Betušová Victoria

  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj
  • účasť v školskej súťaži o najlepší plagát s protidrogovou tematikou

 

Lukács Imrich

  • účasť v školskej súťaži o najlepší plagát s protidrogovou tematikou a následné ocenenie v okresnej súťaži „PROTI ŠKODLIVÝM ZÁVISLOSTIAM „

 

Čepček Maximilián

  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

Káčer Katarína

  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

SEXTA A

Beregházyová Jana

  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj
  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Boris Dominik

  • titul dvojnásobný TopExpert (23. miesto v téme Góly, body, sekundy celoštátne )
  • 3. miesto v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín

 

Bielčiková Katarína

  • víťaz súťaže "O najlepšiu karikatúru J. M. Hurbana"

 

Horváthová Rebecca

  • 1. miesto v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín
  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Kráľová Kristína Alexandra

  • 2. miesto v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín
  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Chlebčoková Erika

  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Kačeňák Matúš

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Doboš Dávid Rafael

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Švehla Miroslav

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Ziman Alexander

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Žigo Adam

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu
  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

SEPTIMA A

Kuchár Jakub

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu
  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

Lukyová Stella Zoé

  • 1. miesto v celoštátnom kole olympiády v anglickom jazyku (kategória 2C2)

 

Šimo Ivan

  • 2. miesto v krajskom kole olympiády v nemeckom jazyku (kategória 2B)
  • úspešný riešiteľ súťaže „Nemčinár roka"

    

Plavy Peter

  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

Szabó Patrik

  • úspešná reprezentácia školy v medzinárodnej súťaži Matematický náboj

 

Valigurová Simona

  • 3. miesto v školskej súťaži o najlepší plagát s protidrogovou tematikou a následné ocenenie v okresnej súťaži „PROTI ŠKODLIVÝM ZÁVISLOSTIAM"

 

II. A

Svrčková Zuzana

  • 1. miesto v školskej súťaži o najlepší plagát s protidrogovou tematikou a následné ocenenie v okresnej súťaži „PROTI ŠKODLIVÝM ZÁVISLOSTIAM „

 

Baloghová Vanessa

  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

Leckéšiová Vivien

  • 3. miesto v okresnej lige volejbalu

 

III. A

Kubuláková Veronika

  • 2. miesto v školskej súťaži o najlepší plagát s protidrogovou tematikou a následné ocenenie v okresnej súťaži „PROTI ŠKODLIVÝM ZÁVISLOSTIAM"

 

Iván Dávid  

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Simandl Martin

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

Urban Michal

  • 1. miesto v okresnej a 5. miesto v krajskej lige florbalu

 

 

 

Partneri







Kontakt

Meno školy: Gymnázium M. R. Štefánika
Email školy: gmrs@gymmrssam.sk
Telefón: +42131 5622197 - sekretariát
+42131 5622601 - riaditeľka školy, fax
Adresa školy: ul. Slnečná 2,
931 01 Šamorín
Riaditeľka školy: PaedDr. Edita Lysinová,
elysinova@gymmrssam.sk
Zástupkyňa riaditeľky školy: Mgr. Blažena Sabáčková
Správca stránky: Ing. Erika Kuchárová

Kalendár