• O Z N A M

• Oznámenie ( pokyny) – na začiatok školského roka 2022/2023

Oznamujeme žiakom a rodičom Gymnázia M. R. Štefánika v Šamoríne, že slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 bude dňa 5.septembra 2022. Žiaci sa stretnú o 8,45 hod.vo svojich  triedach.

Každý žiak našej školy musí v zmysle dokumentu „Zelená otvoreným školám“ vydaného ministerstvom školstva  pred nástupom do školy zaslať , resp. odovzdať Písomné  vyhlásenie o bezpríznakovosti .

Tento dokument  nájdete  v aplikácii EduPage v časti „Žiadosti/vyhlásenia“ a môžete ho  zaslať najskôr 4. 9. 2022 elektronickou formou prostredníctvom EduPage. Neplnoletým žiakom vypĺňajú a zasielajú  „vyhlásenie“  ich zákonní zástupcovia, plnoletí žiaci si dokument vypĺňajú a zasielajú  sami. V prípade, že rodič nepredloží „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, žiak sa považuje za príznakového.

Zároveň dávame do pozornosti všetkým zákonným zástupcom, ktorí plánujú odprevadiť svoje dieťa na slávnostné otvorenie školského roka dokument

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia   https://www.minedu.sk/data/att/24229.pdf

Vážení rodičia, milí žiaci,

tešíme sa na stretnutie s Vami a veríme, že svojím zodpovedným prístupom prispejeme všetci k bezproblémovému priebehu otvorenia školského roka.

PaedDr. Edita Lysinová, riaditeľka školy