• Tlačivá na stiahnutie

• Tlačivá

• Výpisy z maturitných protokolov a triednych katalógov, potvrdení o štúdiu

Výpisy z maturitných a triednych protokolov a katalógov sa vyhotovujú iba v odôvodnených prípadoch.

Postup pri poskytovaní výpisu / potvrdenia

1. O výpis/potvrdenie môže žiadať:
                        a) plnoletý žiak (zákonný zástupca žiaka v prípade jeho neplnoletosti),
                        b) absolvent školy.

2. Žiadosť musí byť písomná a musí obsahovať:
                 a) meno a priezvisko žiadateľa (podľa bodu 1)
                 b) identifikácia žiaka školy, ktorému bol vydaný originál vysvedčenia, ktorého výpis/potvrdenie sa vyžaduje,           s uvedením nasledovných údajov:
                             - meno a priezvisko, v prípade žien aj rodné priezvisko
                             - dátum a miesto narodenia
                             - adresa bydliska
                             - školský rok a trieda, za ktorú žiadateľ výpis/potvrdenie požaduje
                             - meno a priezvisko triedneho učiteľa
                 c) dôvod žiadosti o vydanie výpisu/potvrdenia.

3. Žiadosť o vydanie výpisu/ potvrdenia môže byť doručená:
                        a) osobne
                        b) poštou
                        c) e-mailom: gmrs@gymmrssam.edu.sk
                            (žiadosť musí byť naskenovaná s originálnym podpisom žiadateľa/zákon. zástupcu)

4. Lehota na vybavenie žiadosti o výpis/potvrdenie je 30 dní od doručenia žiadosti.

5. Výpis/potvrdenie sa vydáva do vlastných rúk žiadateľa podľa bodu 1, alebo osobe, ktorá má písomné splnomocnenie žiadateľa. Prevzatie odpisu potvrdí žiadateľ vlastnoručným podpisom v maturitnom protokole /triednom katalógu.

6. Za vystavenie výpisu/potvrdenia škola nevyberá správny poplatok.

7. Vyhotovený výpis je náhradou maturitného vysvedčenia. V prípade, že musíte maturitné vysvedčenie niekde odovzdať, odovzdávajte vždy len overenú kópiu výpisu.

Žiadosť na oslobodenie od telesnej a športovej výchovy

Žiadosť o oslobodenie od telesnej a športovej výchovy - plnoletý žiak

Žiadosť o povolenie vykonať komisionálnu skúšku - plnoletý žiak

Žiadosť o povolenie vykonať komisionálnu skúšku